czwartek, 22 września 2011

Wrześniowa rocznica

We wrześniu mija rok jak tu mieszkamy. Lubię to miejsce coraz bardziej. Lubię drzewa za oknem, gołębia, który siadając na talerzu satelitarnym zakłóca nam sygnał ;) i to, że mogę ustawiać wszystko jak mi się podoba. Oswajam sobie nasze mieszkanie coraz bardziej "na po mojemu". Mam sporo pomysłów, często te starsze kłócą się z nowszymi więc trudno mi uzyskać jakąś spójność i to coś. Najbardziej męczy mnie to w kuchni i przedpokoju, wcześniej porobiliśmy tam rzeczy lub kupiliśmy meble, które teraz trochę mi już nie pasują ale wyprowadzę to jakoś, na pewno :) Grunt, że lubię ten domowy proces - tu coś postawić, tu coś przesunąć, tam pomalować lub dokupić. Powolutku to idzie ale fajnie jest ciągle się z czegoś cieszyć. Nawet z naprawdę małej rzeczy, typu doniczka :)
Dziś będzie troszkę większego pokoju. Chcę zacząć wprowadzać jesienne zmiany więc niech będzie jakiś punkt wyjścia.
Oto on. Ten punkt wyjścia ;)


Tak, wiem - orbitrek średnio się komponuje ale obawiam się, że nic odkrywczego na ogranie go nie wymyślę. Z drugiej strony jest ważnym "domownikiem" więc trudno... :)

2 komentarze:

 1. Witam serdecznie może trochę nie na temat ale robię bloga odnośnie szablonów do blogera , być może cie to zainteresuje? I zechcesz zmienić wygląd swojego bloga na bloggerze? Jeśli tak to zapraszam do siebie ;)

  A jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go dołącz do fanów na Facebooku i polub mój blog, poleć go swojemu znajomemu,innemu blogerowi :) korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swojego własnego gustu i potrzeby !

  Pozdrawiam serdecznie
  Robert z bloga → DarmoweSzablony.blogspot.com

  ps. Nie zrozum mnie źle nie che spamować a jedynie dać informacje możliwie jak największej ilości blogerów którzy korzystają z Bloggera , że jest taki blog z szablonami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pokoik podoba mi sie :)

  OdpowiedzUsuń