niedziela, 27 stycznia 2013

Żubry, sarny i zajączki!

Brat Mężatego sprzedał nam namiar na stronkę gdzie można pooglądać online widok z nakierowanej na jedną z polan Puszczy Białowieskiej kamery. (klik)
Ostrzegam, że może być wciągające - nim się obejrzymy może minąć z pół godziny jak gapimy się jak żubr je! Wczoraj koło północy podobno było kilknaście saren :) Póki co widziałam tylko żubry. Teraz "poluję" na zająca ;) Wszak jestem wnuczka myśliwego - jak o tym pomyślę od razu przypomina mi się jak dziadek ubarwiał opowieści z polowań :) Dla przykładu - mówił, że trafił na stado 6 saren a babcia pokazywała za jego palcami, że na trzy ;) W końcu godził się na cztery :D
P.S. Jak pisałam tego posta przyszły cztery żubry!

5 komentarzy:

 1. Moja mama również odwiedza te stronkę,nawet ostatnio mi ją pokazywała:) Rok temu moja siostra pojechała do Puszczy by podziwiać je na żywo, ale łatwo nie było;) Zające i sarny to dla mnie chleb powszedni, mieszkam w centrum miasta, ale do pracy chodzę pieszo przez łąkę, nie raz widziałam zająca czy sarnę, a także miałam swojego prywatnego lisa, który odprowadzał mnie kawałek:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś chodząc do pracy też spotykałam lisa :)Śliczny sierściuch.

   Usuń
 2. Cha cha, ja natrafiłam właśnie na moment jak jakiś pan nagarnia sianko dla zwierzaków :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, ale fajnie - nigdy mi się to nie udało :)

   Usuń
  2. Ale je liczyłam na te żubry! :P

   Usuń