sobota, 5 stycznia 2013

Mix ostatnich dni

Porządki w kolorówce - sprawdzanie terminów ważności itp.
Latarenka od Mężatego :) Marzy mi się jeszcze jedna duuuża
Poświąteczne lenistwo z książkami :) Obok, przy biurku Mężaty - wreszcie więcej go było w domu.
Spokojne wkroczenie w Nowy Rok i równie spokojne mycie pędzli :)
Zaraz po Nowym Roku zawitał do nas ksiądz i zaraz potem chciałam rozebrać choinkę ale Mężaty uparł się, żeby zostawić ją do połowy stycznia. Długo mnie przekonywać nie trzeba było - gdy na dworze tak buro i nijak, zapalone lampki sprawiają, że jest przyjemniej na sercu.
Początek trzymiesięcznej kuracji Biotebalem - oby wspomógł moje kłaki bo znów mnie martwi ich wypadanie :( Byle do wiosny!

8 komentarzy:

 1. Masz kanapę, którą wymarzyłam sobie na własnym mieszkaniu :D

  Poza tym śliczna latarnia :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Byłam u Ciebie i chyba będę bywać częściej ;)

   Usuń
  2. Dzięki, miło mi :) Linki już działają, dzięki za info :):)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ja też - mam całkiem pokaźną (chciejo)listę pędzli, które planuję wypróbować w przyszłości :)

   Usuń
 3. Patrząc na te i poprzednie (np. kuchenne) zdjęcia - stwierdzam, że macie bardzo fajnie urządzone mieszkanko! Chciałabym mieszkać w takim ładnym otoczeniu. U nas dom urządzany był jakieś 30 lat temu (i to przez osobę chyba zupełnie pozbawioną gustu :P ), a wiadomo - jako młode małżeństwo na wymianę wszystkich sprzętów na razie nas nie stać. Ale jakoś trzeba sobie radzić, chociażby bazując na dodatkach.

  Bardzo lubię takie mixy zdjęciowe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!
   Co do urządzania - nie od razu Rzym zbudowano - zmiany można wprowadzać stopniowo, wydaje mi się, że wtedy bardziej cieszą nawet nieduże pierdoły, dodatki :). Na chwilę obecną też nie możemy sobie pozwolić na wiele rzeczy toteż nic nie zmieniam ani nie dodaję. Ale planuję, obmyślam, robię listy przydatnych przedmiotów, chciejolisty, kiedyś będzie lepiej :)

   Usuń
  2. No dokładnie, a poza tym - grunt, żeby dom był zadbany, czysty i przytulny :) A nowe szafy do dużego pokoju kupi się z czasem :)

   Usuń